KONST / Litografier / Färglitografi 12533211
nr 1253 3211
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, signerad. Motivet: 36x51
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:53:56
800 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)